Moskitiery są najlepszym sposobem ochrony przed owadami. Nie ograniczają cyrkulacji powietrza,

Dzięki zastosowaniu siatki z włókna szklanego powleczonej pcv co w połączeniu z aluminiowymi profilami sprawia, że są bardzo wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne.

W ofercie posiadamy następujące typy moskitier:

 

  • Kołnierzowe
     Przeznaczone do okien drewnianych i PCV.  Składają się z aluminiowego profila z kołnierzem dzięki czemu idealnie przylegają do ramy okiennej. Montowane są bezinwazyjnie za pomocą haczyków obrotowych dzięki czemu można ją w prosty sposób zdemontować bez użycia narzędzi.. Kolory: surowe aluminium, biały, czekoladowy brąz, złoty dąb ze strukturą drewna, ciemny brąz, orzech brąz ze strukturą drewna, mahoń ze strukturą drewna, winchester, antracyt

 

  • Rolowane - Jest to moskitiera przeznaczona do większości typów okien, dzięki zastosowaniu mechanizmu sprężynowego można ją w łatwy sposób zwinąć. Składa się z kasety, prowadnic oraz listwy dolnej wyposażonych w uszczelki szczotkowe co zapewnia szczelność. Dostępna jest w wersji pionowej i poziomej. Jako jedyna z moskitier nadaje się do zabezpieczania okien dachowych przed owadami.  Kolory profili: biały , brązowy, złoty dąb.
     
  • Drzwiowe - Są to moskitiery przeznaczone do zabezpieczania drzwi balkonowych. Występują w kilku rodzajach:

 

     1.Zawiasowe - wykonane z mocnych i wytrzymałych profili  aluminiowych w formie otwieranych na zewnątrz drzwi. Montowane przy użyciu trzech zawiasów oraz zamków magnetycznych. Kolory: biały, czekoladowy brąz, złoty dąb, ciemny brąz, orzech brąz, złoty dąb ze strukturą drewna, orzech brąz ze strukturą drewna, mahoń ze strukturą drewna, winchester, antracyt.

 

Moskitiera zawiasowa - link do filmu

 

 

     2. Przesuwne -są to moskitiery idealnie nadające się na duże drzwi , dwu lub trzy skrzydłowe, suwanki ... Drzwi wykonane z grubych profili montowanych na dwóch prowadnicach górnej i dolnej. Dzięki zastosowaniu kółek silikonowych dają się w łatwy sposób przesuwać na jedną z połówek okna, dzięki czemu nie zabierają miejsca na tarasi lub balkonie. Kolory: biały, czekoladowy brąz, złoty dąb, ciemny brąz, orzech brąz, złoty dąb ze strukturą drewna, orzech brąz ze strukturą drewna, mahoń ze strukturą drewna, winchester, antracyt.


Moskitiera przesuwna - link do filmu

 

 

     3. Rolowane - Jest to moskitiera przeznaczona do większości typów drzwi, dzięki zastosowaniu mechanizmu sprężynowego można ją w łatwy sposób zwinąć. Składa się z kasety, prowadnic oraz listwy dolnej wyposażonych w uszczelki szczotkowe co zapewnia szczelność. Dostępna jest w wersji pionowej i poziomej. Kolory profili: biały , brązowy, złoty dąb.

 

Moskitiera rolowana - link do filmu

 

 

     4. Plisowane -są to nowoczesne i bardzo wygodne w użyciu moskitiery. Dzięki zastosowaniu plisowanej siatki nadają się do osłonięcia dużych powierzchni a po złożeniu zajmują niewiele miejsca. Występują w dwóch wariantach 16 i 25 mm .Kolory profili: biały, brązowy, okleina drewnopodobna (Renolit – Złoty dąb). Kolor siatki - szary.

 

Moskitiera plisowana - link do filmu

 

 

 Nasze realizacje: